معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید با ۴۰ محکوم مالی ایثارگر در زندان اوین دیدار کرد

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ۴۰ زندانی ایثارگر که از محکومان مالی هستند در ندامتگاه اوین دیدار و مشکلات آنان را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محسن بزرگی که به همراه حمید توسلی مشاور عالی خود در ندامتگاه اوین حضور یافت، با ۴۰ محکوم مالی ایثارگر دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش، درخواست‌های این ۴۰ زندانی از خانواده های ایثارگر در دفتر حقوقی و معاضدت قضایی معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیدگی و رصد می‌شود.

بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای وظیفه خود در دفاع از حقوق ایثارگران و با توجه به تفاهم نامه منعقد شده با ستاد دیه مبتی بر هماهنگی و همکاری لازم برای آزادی زندانیان ایثارگر جرایم غیرعمد، به این پرونده‌ها رسیدگی خواهد کرد و افراد واجد شرایط را با همکاری ستاد دیه آزاد خواهد کرد تا این عزیزان به دامان خانواده خود برگردند.

گفتنی است، معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با توجه به تفاهم نامه امضا شده با ستاد دیه کل کشور و در همکاری با این ستاد تا کنون  زمینه آزادی ۳۰ محکوم مالی ایثارگر را فراهم کرده و ۷۶ مددجوی مالی ایثارگر دیگر به زودی آزاد خواهند شد.