دیدار سرپرست معاونت حقوقی و امورمجلس بنیاد با استاندار و رییس دادگستری کل چهارمحال و بختیاری

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با استاندار و رئیس دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری دیدار و درباره مسائل مختلف مربوط با ایثارگران با آنان گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مجتبی قاسمی که صبح روز شنبه برای حضور در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده بود، با استاندار و رئیس دادگستری کل چهارمحال و بختیاری دیدار و با آنان گفت‌وگو کرد.

دیدار معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با استاندار چهارمحال و بختیاری با همراهی سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و به منظور کسب رهنمودهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه معزز ایثارگری استان انجام شد.

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری درباره کاهش زمان بررسی پرونده ایثارگران، تبدیل وضعیت ایثارگران، کمیسیون ماده 16، پرونده‌های ماده 47، تفاهم نامه منعقد شده با ستاد دیه و مساعدت ایثارگران، حضور مدیرکل یا معاونین دادگستری در بنیاد برای حل مشکلات حقوقی ایثارگران و تفاهم نامه حمایت از قضات جهت معاضدت قضایی ایثارگران بحث و تصمیم گیری کردند.

رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری در این دیدار گفت: جهت رفاه حال ایثارگران و تسهیل امور این عزیزان شعب حقوقی، کیفری و بازپرسی ویژه این قشر معزز در مرکز استان دایر می شود.