عیادت معاون بنیاد شهید به همراه مدیرعامل سابق باشگاه استقلال از جانباز خانواده سلطانی نژاد

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با حضور در بیمارستانی در تهران از امیرعلی جانباز خانواده سلطانی نژاد عیادت و برای او آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی و آموز مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امیرعلی سلطانی نژاد نوجوان بازمانده از جمع ۹ نفره سلطانی‌نژادها در آیین سالگرد شهید سلیمانی است که در کرمان شهید شده‌اند. این نوجوان اکنون در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است و تحت مداوا قرار دارد.

علی فتح الله زاده هنگامی که متوجه شد امیرعلی هوادار فوتبال و یک پرسپولیسی سرسخت است، با حضور در بیمارستانی که امیرعلی سلطانی‌نژاد در آن بستری است، از وی عیادت و برای او طلب عافیت کرد.

 مدیرعامل سابق باشگاه استقلال ضمن عیادت، یک لباس ورزشی باشگاه بایر لورکوزن را به امیرعلی اهدا کرد.

پدر ریحانه سلطانی نژاد دختر شهید ۲ ساله معروف به کاپشن صورتی گوشواره قلبی هم در این عیادت حضور داشت و یک کاپشن ورزشی باشگاه استقلال را از دستان فتح‌الله‌زاده هدیه گرفت.

فتح الله زاده در صحبت‌هایی با امیرعلی نوجوان مجروح از حادثه تروریستی کرمان خطاب به وی گفت که تو با خدا معامله کردی و این زخمها نزد خدا بی جواب نخواهد ماند و مزد رنج‌هایی که در این ایام کشیده ای خواهی گرفت‌.

برای‌مان نزد خدا دعا کن و ما هم سلامتی و بهبودی کامل را از خداوند خواستاریم.